Dün
5 Haziran
Cuma
Bugün
6 Haziran
Cumartesi
Yarın
7 Haziran
Pazar
 
06:00
Oynat Bakalım
TV8
06:00
Kampüsistan
teve2
06:15
Aşk Yeniden
FOX
07:00
Doğduğun Ev Kaderindir
TV8
07:00
Hayat Bazen Tatlıdır
Star Tv
07:00
Ver Elini Aşk
Kanal D
07:00
Diriliş Ertuğrul
360
07:15
Kampüsistan
teve2
07:30
atv'de Hafta Sonu
ATV
08:00
Aladdin
360
08:00
Uğurlugiller
TRT 1
08:15
Çocuklar Duymasın
teve2
08:15
Hayat Güzeldir
Show Tv
08:30
İlker Karagöz ile Hafta Sonu Çalar Saat
FOX
09:20
9. Hariciye Koğuşu
TRT 1
09:45
Müge Ve Gülşen'le 2. Sayfa
Kanal D
09:45
Tatlı Tuzlu
360
10:00
O Ses Türkiye Yılbaşı
TV8
10:00
Cumartesi Sürprizi
Show Tv
10:00
Evde Hareket Zamanı
Star Tv
10:00
Seksenler
360
10:05
Perihan Abla
TRT 1
11:00
Benim Tatlı Yalanım
Star Tv
11:00
Doktorlar
teve2
11:15
Şevkat Yerimdar
FOX
12:00
Kardeş Payı
ATV
12:05
Gülşen Abi
TRT 1
12:30
Gezmek Olsun
360
12:30
Doktorlar
teve2
12:50
En Son Babalar Duyar
TRT 1
13:00
Arda'nın Mutfağı
Kanal D
13:00
Kurtlar Vadisi Pusu
Beyaz Tv
13:00
Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu
Show Tv
13:30
Seksenler
360
14:00
Çok Güzel Hareketler 2
Kanal D
14:00
Derya Baykal'la Gülümse
teve2
14:00
Wehen - D.Dresden
S Sport
14:00
Mutlu Aile Defteri
Show Tv
14:00
Çilek Kokusu
Star Tv
15:00
Yaparsın Aşkım
FOX
15:05
Yeditepe İstanbul
TRT 1
15:45
Kuruluş Osman
ATV
16:00
Arka Sokaklar
Kanal D
16:00
Sağlıkla Gülümse
teve2
16:00
Lezzet Düşkünleri
TV8
16:00
Aladdin
360
16:00
Pis Yedili
Show Tv
16:30
Yaprak Dökümü
teve2
16:30
F.Düsseldorf - Hoffenheim
S Sport
16:30
Leverkusen - Bayern Münih
S Sport 2
16:30
RB Leipzig - Paderborn
TRT Spor
17:05
Soru Küpü
TRT 1
18:00
Anadoludayız
360
18:45
Star Ana Haber
Star Tv
18:45
Show Ana Haber
Show Tv
19:00
atv Ana Haber Bülteni
ATV
19:00
Patrondan Kurtulma Sanatı 2
360
19:00
Kelime Oyunu - Özet
teve2
19:00
Kanal D Ana Haber
Kanal D
19:00
Gülbin Tosun ile Hafta Sonu FOX Ana Haber
FOX
19:00
TRT 1 Ana Haber
TRT 1
19:30
Dortmund - Hertha Berlin
S Sport 2
19:30
Diriliş Ertuğrul
Beyaz Tv
19:45
Kelime Oyunu
teve2
20:00
Çarkıfelek
Kanal D
20:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Show Tv
20:00
Benimle Söyle
FOX
20:00
Vizontele Tuuba
TRT 1
20:00
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV
20:00
Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler
TV8
21:00
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV
21:00
Yalan Dünya
teve2
21:00
Diriliş Ertuğrul
360
22:30
Çinliler Geliyor
Kanal D
22:45
Çılgın Öğretmen
FOX
23:00
Filinta
TRT 1
23:15
Kanıt
teve2
23:30
Aramızda Kalsın
Star Tv
00:15
Beyaz Show
Kanal D
00:15
Survivor Ekstra
TV8
00:45
Çılgın Öğretmen
FOX
01:00
Kalp Atışı
Show Tv
01:00
Kelime Oyunu
teve2
01:30
Lezzet Düşkünleri
TV8
03:00
Benim Tatlı Yalanım
Star Tv
03:15
Bir Zamanlar Çukurova
ATV
03:35
En Son Babalar Duyar
TRT 1